Hoşgeldiniz, visitor! [ Giriş

Ilan Verin


 

Adana Çukurova Masaj Salonları Masöz Bayan

  • Listelenmiş: 11 Nisan 2022 16:57
  • Süre sonu: 8171 days, 2 hours

Açıklama

Özel hizmetler sunan Çukurova masaj salonu bünyesinde çalışan elit ve işinin ehli bir çok Adana masöz bayan bulunmaktadır. Çukurova her şey dahil masaj salonları aramasında sizlere büyük rahatlama sunacak Çukurova mutlu sonlu ekstralı masaj salonları bulunmaktadır.

O yürek yakan aile ise ailesi Adana yeni masöz bayanlar ailesiyle birlikte bulunmakta olup birlikte yaşamaktadır. Samimi söylüyorum ki sonunda bir gün ailesinden habersiz bir şekilde valizini toplayıp çıkar. Aile günlerce belki haftalarca kızlarını aramakla meşguldür,  maalesef ki cenazesini buldular. Çukurova kendi evinde masöz bayan ilçesinde bir yerde pavyonda işe başlamıştır. Kendine farklı bir hayat, farklı arkadaşlıklar kurmuştur. Aleyna’nın aslında gerçek adı kendini herkese bu isimle diye tanıtmıştır. Bundan dolayı ailesi tarafından aylarca bulunamamıştır. Bir gün annesine bir telefon gelir, bu bir hatundur, saatlerce kızıyla konuşur, nerede olduğunu sorar, ancak öğrenememiştir. Çalıştığı pavyondaki bir adamın kurbanı olan Çukurova her şey dahil masöz bayalar ölümünün perde arkası da aralanmıştır. Aleyna her zamanki gibi pavyonda müşterileriyle ilgilenirken, diye bir şahısla tanışır.

Çok sıkıldım bu ve muhabbetinden hemen sevgili olurlar. Bir gün bu arkadaş kızın evine gider. Ve kızı darp etmeye başlar, ki bu darp etme olayları neredeyse tanıştıkları günden itibaren varmış. O gece de canlı yayın açarak kızı öldürür. Gerçekten bu canilerin bu dünyada olmaları bile onlara bir mucize, olaydan sonra işin garibi de Çukurova seks yapan masöz kadınlar uygun serbest bırakılır. Umarım tez zamanda o cezaevinden çıkamaz.

 

243 Toplam Görüntülenme, 1 Gün

  

Liste Kimliği: 538625431fd8ad6b

Sorunu Bildir

Talebinizi işleme koyuyor, lütfen bekleyin.....

Cevap Bırakın

Popüler Travesti İlanları

Sold Ads