Hoşgeldiniz, visitor! [ Giriş

Ilan Verin


 

Adana Travestileri Sitesi

  • Listelenmiş: 1 Şubat 2024 09:25
  • Süre sonu: 8972 days, 9 hours
Adana Travestileri Sitesi - Resim 1

Açıklama

Çok değerli Adana travesti ilanlarının bulunduğu bu ilan sayfamızda Adana yeni travestiler sizleri bekliyor. Adana aktif pasif ap travestiler ile değişik fantezilerinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Ayrıca Adana kendi evinde görüşen evi yeri olan travestiler ile ilişkiye girilecek yer konusunda kaygı duymadan birliktelik yaşayabilirsiniz. Şayet onların sizin yanınıza gelmesini isterseniz Adana eve otele gelen travestiler arayarak mutluluğa kucak açabilir onları kendi yerinizde ağırlayabilirsiniz.

Bir ışık gibi hayatınıza tekrar doğacağım, ve bir kadınla olan ilişkinizde bu kadar zevk aldığınız bir ortamı ve anı asla tekrar yaşayamayacaksınız. Sadece bu siteden bulabileceğiniz bir kız olarak siz çapkınların en güzel hayallerini gerçeğe döndürüyorum. Hayattan ve karşısındaki erkekten ne istediğini bilen, asla size bir tavır ya da sorun çıkartacak yanları olmayan bir kadın olarak buradayım. Diğerlerine benzemem, oturmasını kalkmasını ve giyinmesini en önemlisi de yatakta bir erkeğe nasıl davranması gerektiğini kesinlikle bilen bir Adana güzel travesti partnerim.

Birlikte grup seksin yararlarını anlatan bir seminer de verebiliriz. Bu konuda ne kadar yetenekli ve istekli olduğumuzu gördüğünüzde eminim siz de bu güne kadar olan yaşadığınız hayatı sorgulamaya başlayacaksınız. Haberlerde görüyorsunuz ya bazı kadınlar insanları türlü vaatler ile kandırıyorlar, beni onlarla karıştırmamanızı lütfen rica ediyorum.

Etiket Yok

399 Toplam Görüntülenme, 1 Gün

  

Liste Kimliği: 17565bb3737b14dd

Sorunu Bildir

Talebinizi işleme koyuyor, lütfen bekleyin.....

Cevap Bırakın

Popüler Travesti İlanları

Sold Ads