Hoşgeldiniz, visitor! [ Giriş

Ilan Verin


 

Adıyaman Besni Travesti Şenay

  • Listelenmiş: 12 Nisan 2022 23:26
  • Süre sonu: 8172 days, 3 hours

Açıklama

Çok sevgili ve değerli Besni travesti numarası ilanı telefonu arayan değerli beyler. Sizlere kaliteli bir Adıyaman travesti olarak seks hizmeti sunmak benim için de bir ayrıcalıktır, bu nedenle sizlerle olan birlikteliğimde çok değişik hazlar eşliğinde mutluluk yaşayacağız.

Ünlülerin aşk hayatı magazin programlarını süsleyen ve genel olarak her kesimden insanın dikkat çekmesini sağlamaktadır. Bu sebepten ötürü genel olarak magazin veya ünlüler hakkında bir konu olduğunda genel olarak aşk hayatları ön planda olmaktadır. Çünkü bizim milletimiz kim kiminle ne yapmış kim kimi aldatmış Besni ap travesti arıyorum şeklinde konuları oldukça çok sevmektedir. Bundan dolayı çoğunlukla bu tarz konular işlenmektedir. Şimdi ise son günlerde herkesin konuştuğu ve gerçek aşk hikayesi olarak adlandırılan eski aşkın, alevlendiğini göreceğiz. Peki bu çift kimdir? Neden veya ne oldu da tekrardan bir araya geldiler? Adıyaman yeni travesti ilanları olarak bunun gibi sorularında cevaplarını vereceğiz, öncelikle bu çiftimizin tanışma hikayesinden başlayalım.

Bir dizi setinde çalışan ve rol itibariyle karı koca olan Adıyaman Besni yeni ap travestiler 2000’li yıllarda aşkları baya konuşulmuştu.

 

634 Toplam Görüntülenme, 2 Gün

  

Liste Kimliği: 2062559a35405e1

Sorunu Bildir

Talebinizi işleme koyuyor, lütfen bekleyin.....

Cevap Bırakın

Popüler Travesti İlanları

Sold Ads