Hoşgeldiniz, visitor! [ Giriş

Ilan Verin


 

Antalya Alanya Travesti Özlem

  • Listelenmiş: 23 Mart 2022 15:31
  • Süre sonu: 8157 days, 23 hours

Açıklama

Alanya travesti için özlem ve aşk duyduğunuzun farkındayım, işinde uzman bir Alanya yeni travesti partner olarak seks konusunda size çok değişik heyecanlar yaşatacağıma emin olabilirsiniz.

Alanya otele gelen travesti olarak, sosyal medya hesaplarından birbirlerine kalp emicisi göndererek aşklarını duyurmuştur. Bu derece kafayı yemişlik pek bulunan bir olay değil, Antalya travesti telefonları ara, sonra da hanıma yakalanınca inkar et. Çok değişik bir yapım olan bu seks dizisinde başrolde yer alan Alanya evi olan travesti meslektaşı onur ile aynı yatakta yakalandılar ile birlikte olduğu ileri sürülmüştü.

Geçen günlerde sosyal medya hesabından ayna karşısında verdiği pozu yayınlayan Alanya ap travesti, telefonunun arkasındaki fotoğrafta Tuna’nın yer aldığı konuşulmuştu. Konuyla ilgili şimdiye kadar herhangi bir açıklamada bulunmayan kahramanımız, seks yaparken kondom kullanımının önemini bir kez daha belirtti ve Onur bu ortamdan sürpriz bir hamle geldi. Tuna’nın yaptığı paylaşıma kendisine Alanya gay cd konusunda, siyah kalp emojisi koydu. Tuna da meslektaşının yorumuna kalp emojisi ile karşılık verdi. İkili, böylelikle aşklarını ilan etmiş oldu, ne sıkıcı salakça bir muhabbet, neyse ilan vermek isteyenler bana ulaşsınlar artık bu çiftin aşk yaşadığı ortaya çıkmıştır.

   

539 Toplam Görüntülenme, 3 Gün

  

Liste Kimliği: 89623b0e6389198

Sorunu Bildir

Talebinizi işleme koyuyor, lütfen bekleyin.....

Cevap Bırakın

Popüler Travesti İlanları

Sold Ads