Hoşgeldiniz, visitor! [ Giriş

Ilan Verin


 

Ardahan Çıldır Travesti Fulya

  • Listelenmiş: 2 Mart 2023 15:02
  • Süre sonu: 8124 days, 9 hours
Ardahan Çıldır Travesti Fulya - Resim 1

Açıklama

Ardahan travesti bayan partnerim ve sizlere özellikle bulunduğum yer olan Çıldır travesti bayan ilanı yayınlıyorum ki bana rahatça ve kolayca ulaşabilesiniz. Beni aradığınızda bulmanız çok kolay olacaktır, tek yapmanız gereken bu sayfada üstte bulunan vip ilanlar bölümünden benim ilanımı takipte kalmaktır.

İstekler arzular bitmez bizim için önemli olan Ardahan yeni travesti bayanlar ile buluşmaktan ve Türk modern resim ustaların biri olan, Prof. Dr. Özdemir Altan sergilemek için Almanya’ya gönderilen tablolarını bulmaktır. Türkiye’nin girişi sırasında gümrükte el koyulan ardında da Mimar Sinan  Güzel sanatlar üniversitesinde sergilenen ve ardında 33 tablosuna 26 yıl sonra kavuştu. Prof. Dr. Özdemir Altan Türk modern resmin öncülerinden gelmektedir. Yaptığı çalışmalarla herkesi kendine hayran bırakmıştır. Bunun yanında da yurt dışında aldığı eğitimler yaptığı çalışmalar sonrası adını dünyaya duyurmuş, eserleri  konuşulmaya başlamıştır. Altan sanatı boyunca yaptığı en güzide 33 tabloyu Almanya’ya bir resim sergisine Ardahan Çıldır evi yeri olan travesti bayan olarak hiçbir ücret talep etmeden göndermiştir. 1996 yılında Almanya’nın Hamburg kentindeki Fon Saturn galerisindeki bir resim sergisine gönderdi. Gönderilen bu resimler Almanya’nın çeşitli bölgelerinde sergilendikten sonra Türkiye’ye gönderilmiştir. Ancak Türkiye gümrüğü sırasında gerçekleşen bir karışıklık sebebiyle tablolar ülkeye girememiştir.

 

345 Toplam Görüntülenme, 1 Gün

  

Liste Kimliği: 738621f5b3ca8cb7

Sorunu Bildir

Talebinizi işleme koyuyor, lütfen bekleyin.....

Bir Yanıt için “Ardahan Çıldır Travesti Fulya”

  1. Şevki Üzerinde 4 Nisan 2023 @ 09:58

    Bu vesile ile bu siteden bir kızla çıkmak ve onunla güzel ve hoş zaman geçirmek isteyen beyler için en hazırlıklı zamanları sunacağım.

Cevap Bırakın

Popüler Travesti İlanları

Sold Ads