Hoşgeldiniz, visitor! [ Giriş

Ilan Verin


 

Balıkesir Ayvalık Travesti Merve

  • Listelenmiş: 8 Mart 2022 15:58
  • Süre sonu: 8137 days, 5 hours

Açıklama

Fakat bugün geldiğimiz noktada, bizler Balıkesir travesti partner arayışında olan erkeklerin ve farklı zevki olan kadınların Ayvalık travesti şeklinde bir araması mevcuttur. İşte ben de tam bu konudaki seks ihtiyacını karşılamak için buradayım. Bir devir kapanacak ve hepiniz seks kölem olarak bana hizmet edeceksiniz.

Ayrıca bütün hastane masrafları karşılanmış altlarına araç bile tahsis edilmiştir. Gül ailesi o zamanları şu şekilde anlattılar. O dönemde çok ağrılarım oldu, ciddi anlamda çok fazla kilo kayıpları yaşadım. 5 gün yemek yemediğimi bile biliyorum, bazı günler geliyor açlıktan bayılıyordum. Ama istesem bile Balıkesir ap travesti olarak yemek yiyemiyordum. Bu dönemde eşim Fatma’nın yardımı çok oldu beni bir an olsun bile bırakmadı. Her zaman yanımda oldu . Bazı günler öyle kederlenirdim ki sanki bu hastalığı hiç bir zaman atlatamayacak gibi olurdum. Gece boyu ağlar, Ayvalık yeni travesti bulmak için yalvarırdım. Bu süreçte eşim bana destek olup yanımda oldu. Bu süreçte moral çok önemlidir, hiçbir zaman umudunuzu kaybetmemeniz. Lazım moralinizi yüksek tutup kendinizi ve çevrenizde motivasyonunuzu bu arada  düşürmemelisiniz. O dönemde maddi sebeplerden ötürü hastaneye gidip gelmem çok zor oldu. Antalya belediyesine başvurdum. Allah razı olsun hemen bir hastane aracı verdiler, kendime bir geldim ki sormayın, tedavime onunla gidip geliyordum. Hastalığı yenmemde çok yardımcı oldular herkese teşekkür ederim.’’ Diyerek bütün hastalığı olan kişilere umut olmuştur.

  

831 Toplam Görüntülenme, 1 Gün

  

Liste Kimliği: 9962274faade267

Sorunu Bildir

Talebinizi işleme koyuyor, lütfen bekleyin.....

Bir Yanıt için “Balıkesir Ayvalık Travesti Merve”

  1. Eser Üzerinde 22 Şubat 2024 @ 19:11

    Çözüm önerisi olarak bu hatunla birlikte olma planımı faaliyete geçirmiş bulunmaktayım. Birinci görevim aktif ya da pasif gözetmeksizin seksi doyasıya yaşamaktan geçmektedir.

Cevap Bırakın

Popüler Travesti İlanları

Sold Ads