Hoşgeldiniz, visitor! [ Giriş

Ilan Verin


 

Bingöl Yayladere Travesti Görkem

  • Listelenmiş: 12 Mayıs 2022 16:51
  • Süre sonu: 8205 days, 10 hours

Açıklama

Tadına doyamayacağınız Bingöl travesti partnerler arasında sizi sekse doyuracak yegane Yayladere travesti numaraları ilanları olarak Görkem hanım size harikalar yaşatacaktır. Yayladere yeni ucuz aktif pasif ap travesti telefonları bu sayfa vasıtasıyla rahatça bulabileceğiniz fırsatları sizlere sunacaktır.

Bingöl Yayladere aktif pasif ap cd gay trans ve travesti ilanları sayesinde bu bayan kızlar arasında son derece deneyimli olduğumu da söylemeden geçemeyeceğim. Seks deneyimlerimi sizlere kendim de zevk alarak büyük bir iştahla sunmaktan asla geri kalmam.

Burada bulunan mahkemedeki ifadesinde, ben okuldan ayrılana kadar bir sorun yoktu, neden bilmiyorum ama kasıtlı olarak bu iftiraları yapmış olabilir. Ayrıca aramızda bir husumet yoktu, muhtemelen kocamla bizi kıskanıyordu muhabbetine girmiş bulunmaktadır. Olay yılları arasında meydana geldi. İlçedeki bir ilkokulda eğitim görenler, iddiaya göre sınıf öğretmenleri ile aynı okulda görev yapan eşinin aralıklarla işkencesine ve cinsel istismarına maruz kaldı. Daha sonra zorunlu olarak bu öğretmen pandemi döneminde başka bir okula tayin edildi.

Aksine benim tadıma bakmak için gelenler sayesinde birlikte olduğum beyleri baştan çıkarmayı iyi bilirim. Yeter ki onlar evet desin ben İsterlerse kendi özel zevklerine göre de seks hizmetlerimi sunarım. Bende hepsi var, her yolun mubah olduğu bir ortamda bulunuyoruz.

 

551 Toplam Görüntülenme, 1 Gün

  

Liste Kimliği: 888627d0ee777e49

Sorunu Bildir

Talebinizi işleme koyuyor, lütfen bekleyin.....

Cevap Bırakın

Popüler Travesti İlanları

Sold Ads