Hoşgeldiniz, visitor! [ Giriş

Ilan Verin


 

Bolu Mengen Travesti Bade

  • Listelenmiş: 9 Ağustos 2023 13:58
  • Süre sonu: 8131 days, 8 hours
Bolu Mengen Travesti Bade - Resim 1

Açıklama

Birbirinden güzel Bolu travesti bayanlar için bugünlerde havalar soğuk geçse de Mengen travesti bayanlar her zaman için kendilerini ısıtacak bir erkeğe sahip olmak isterler. Eğlenmeyi, gezmeyi ve seks yapmayı çok  seven hatunlar bu sitede yer alıyorlar.

Bu durum kimini ilgilendirmemiş kimini ise zor duruma sokmuştur. Bolu yeni travesti bayanlar için büyük bir tekstil firmasının sahibi savaş bey önemli bir iş görüşmesi için Ukrayna’ya gidecektir. Milyon dolarlık anlaşma için sayılı günler kalmıştır. Bu iş onun için çok Mengen yeni travesti olarak fazlasıyla önemlidir. Yıllarca üzerinde çalıştığı projenin sunumunu o gün gerçekleşecektir, ve o gün gelip çatmıştır. Valizini hazırlamış evden çıkacaktır, ve telefonuna bir mail gelir.

Sefer hava şartlarından dolayı 3 gün sonraya ertelenmiştir. Savaş’ın dünyası başına yıkılmıştır, adeta ateş püskürtüyordu. Hızını alamayan savaş havalimanına gitti, bu sonuca göre görevlilerle tartışmaya başladı. Başka bir firmanın aynı saatindeki uçuşunu almaya çalıştı. Fakat başaramadı, Savaş bey böyle bir işi kaybedemezdi. Şirketin adının yükselmesi ve prestijinin yükselmesi için bu durum onun için hayatın meselesiydi. Ne yapıp  edip bir yol bulacaktı ve bir Mengen yeni travesti bayan ile hayatını birleştirecekti.

 

203 Toplam Görüntülenme, 1 Gün

  

Liste Kimliği: 896622883b36fd12

Sorunu Bildir

Talebinizi işleme koyuyor, lütfen bekleyin.....

Cevap Bırakın

Popüler Travesti İlanları

Sold Ads