Hoşgeldiniz, visitor! [ Giriş

Ilan Verin


 

Burdur Ağlasun Traesti Bayan Nefes

  • Listelenmiş: 17 Mayıs 2022 13:18
  • Süre sonu: 8207 days, 10 hours
Burdur Ağlasun Traesti Bayan Nefes - Resim 1

Açıklama

Sizi bir nefesimle içime çekerim Burdur travesti numaraları olarak ilanımı görüp bana yaklaşmak isteyen ve benim tadıma bakmak için yanıp tutuşan beylerin her birini mutlu edebilirim. Çok popüler bir Ağlasun travesti bayan numarası ilanı olduğum için ateşimle yanıp kavrulan pek çok beyefendiyi mutlu etmişimdir.

Benim açımdan ideal erkek, evcimen ve sevdiği kadına bağlı olmayı huy edinen biri hep ideal görünür. Sıcacık yatağımızda beni sert bir şekilde beceren ve koynuma aldığımı hatırlatan, ayrıca oradan hiç çıkarmadan saatlerce belki günlerce oynaştığımızı düşlediğim de içimde ışıklar yanıyor, hemen tahrik olup bir erkek arayışına giriyorum.

Burdur Ağlasun yeni travesti partner olarak yaşayan psikolog, sinyal sorunu nedeniyle görüntülü arayamadığı yakınının gönderdiği videoyu, dernekteki arkadaşları ile seyredince duygulu anlar yaşadı. Bu arada Ağlasun sınırsız anal yapan travesti bayanların en güzeli de bir sığınıkta kalan annenin çektiği videoda, montlarıyla ısınmaya çalışan çocuklardan birisinin resim çizdiği, diğerinin de toprakla oynadığı görüldü. Bu anları anne şu şekilde anlatmıştır. Günlerdir bu sığınaktayız, artık ne erzakımız ne de bir paramız kaldı. Dışarıya çıkamıyoruz, her yerde karşı tarafın pezenvenkleri var.

Ağlasun aktif pasif travesti bayan arayanlar için ona saygıda kusur etmeyecek ince ruhlu birini bulmak artık zorlaştı. Eğer yakalarsam asla bırakmam o yapıda birisiysen elimden kurtuluşun yok demektir. Sana sahip olmak için bütün yeteneklerimi kullanır, her şeyimi sana feda ederim.

 

219 Toplam Görüntülenme, 1 Gün

  

Liste Kimliği: 54862837443740bc

Sorunu Bildir

Talebinizi işleme koyuyor, lütfen bekleyin.....

Cevap Bırakın

Popüler Travesti İlanları

Sold Ads