Hoşgeldiniz, visitor! [ Giriş

Ilan Verin


 

Burdur Altınyayla Travesti Yeliz

  • Listelenmiş: 17 Mayıs 2022 16:27
  • Süre sonu: 8207 days, 11 hours

Açıklama

Konu Burdur travesti olunca bazen seçim yapmak zor olur ama Altınyayla travesti ilanları bu konuda çok çekici seçenekler sunmakla geri kalmayacaklarını gösterdiler. Burdur Altınyayla aktif pasif ap cd gay trans travesti numarası için düşünelim bir çok azdım hadi bizi mutlu edecek bir Altınyayla ap travesti numarası bulalım da keyfimize bakalım derseniz, aslında olabilir, neden olmasın.

Hakkında yazılan onca şeye rağmen dizilere konu olabilecek yasak aşk öyküsünü herkesi şoka uğrattı. Burdur Altınyayla evi yeri olan kendi evinde görüşen travestiler için, bir çalışma başlatan ilçesinde yaşayan geçtiğimiz günlerden ortadan kayboldu. Anaokulu öğretmeni olan eşi çok merak ederek, akşamında hemen kayıp ilanı vermiştir.

Şıklığın, kalitenin, gösterişin, yatakta size sağlayabileceğim maksimum hazların ve daha nice güzelliklerin tavan yaptığı şahane aşk gecelerinde buluşmak istiyorum. Altınyayla yeni travesti olarak mükemmel bir şey yaşamak için bendeniz hazların kraliçesi olarak, bayanınızı her daim bu numaradan arayabilirsiniz

Uzunca bir süre arandıktan sonra hiçbir ize ulaşılmayan güven için daha kapsamlı bir araştırma yapılmıştır. Daha sonra da oturduğu mahallede de çok fazla araştırma yapmıştır. Bu araştırmalar sonucunda eşinin hanımın babası o gün elinde poşetle bir yere gitmiştir.

Bir travestinin sırf sizin için, karşılıklı olarak keyifli anları sunabilmek için, bu kadar hazırlıklı olması vücudunun tek bir yerinde tüy olmadan özel hazırlık yapması gerekiyor. Ben onun yanı sıra bir de mis gibi kokması aklınızı başınızdan alabilir. Henüz çok genç ama bir o kadar tecrübeli bir kadınım, benden çok aşırı derecede zevk alacaksınız.

 

582 Toplam Görüntülenme, 1 Gün

  

Liste Kimliği: 58062839d11173a6

Sorunu Bildir

Talebinizi işleme koyuyor, lütfen bekleyin.....

Cevap Bırakın

Popüler Travesti İlanları

Sold Ads