Hoşgeldiniz, visitor! [ Giriş

Ilan Verin


 

Çankırı Bayramören Travesti Şengül

  • Listelenmiş: 20 Mayıs 2022 13:05
  • Süre sonu: 8203 days, 7 hours

Açıklama

Kendinize bir güzellik yapın Çankırı travesti aramanızda ilk tercih olarak Bayramören travesti numaraları bulun ve hemen bana ulaşın. Muhtemelen çevrenizde benim kadar sizi memnun edecek bir Bayramören ap aktif pasif cd gay lgbt trans travesti ilanı bulamayacaksınız. Bu nedenle fırsatı değerlendirip biran önce benim yanıma gelmenizi şiddetle ve zorunlulukla tavsiye ediyorum.

Tanıştığı Bayramören yeni travesti bayan bütün sorunlarını, dertlerini anlatan bir hanımefendidir. Eşinin ölümünden sonra ilk defa kendini bu kadar mutlu hissetmiştir. Kurstaki hocalarından bir tanesi Mustafa dede için en gayretli öğrencim diyerek te onu tebrik etmiştir. Bir kurs sayesinde hayatı bambaşka bir hal alan dede gittiği için çok mutludur.

Bayramören kendi evinde görüşen travestiler ve bu kurslar genel olarak yaşlılar tarafından ilgi duyuluyordu. Bununla birlikte yetmiş yaşındaki amca müziğe çok fazla merak salmıştır. İlk gün kursta çok mutsuz olduğunu hiçbir şekilde uyum sağlayamadığını hocası oğluna söylemiştir. Ancak bir zamandan sonra müziğe ilgi duyduğunu haftada üç gün olan kursu her gün olarak ayarlamıştır. Bizde Bayramörnen evi yeri olan eve otele gelen travestiler hakkında yazımızı burada sonlandırmayı düşünmekteyiz artık. Velhasıl ben her ortamında şahane izler vermeye hevesli bayanlardanım tüm bakımlılığını gözler önüne serecek kadar yetenek dolu güzellerdenim, bunu taktir etmek ve benim tadıma bakmak artık sizin elinizde olan bir şey.

 

356 Toplam Görüntülenme, 1 Gün

  

Liste Kimliği: 406287663476a47

Sorunu Bildir

Talebinizi işleme koyuyor, lütfen bekleyin.....

Cevap Bırakın

Popüler Travesti İlanları

Sold Ads