Hoşgeldiniz, visitor! [ Giriş

Ilan Verin


 

Erzurum Yeni Travesti Merve

  • Listelenmiş: 12 Şubat 2024 16:14
  • Süre sonu: 8983 days, 3 hours
Erzurum Yeni Travesti Merve - Resim 1

Açıklama

Erzurum travestileri ilan bakımından Erzurum yeni travestiler şartlar sağlandığı müddet çok güzel zamanlar yaşanacak bir durumdalar. Erzurum gay aktif pasif travesti ilanları için sitemizi takipte kalmanızı önemle arz ederim. Öncelikle şunu söyleyeyim Erzurum eve gelen travesti bayan olarak canlarım sizi seviyorum.

Ayrıca yeriniz nerede olursa olsun fark etmez benim için benim için yer, mekan, saat zaman kavramı gibi kavramlar yoktur Erzurum kaliteli travesti olarak canımın istediği zamanlar, neşemin yerinde olduğu zamanlar ki genellikle her zaman neşem yerindedir. Bu nedenle de çok uzun bir saat aralığında sürekli çalışıyorum sizlere aşk dolu hizmet sunuyorum. Ateşli kollarımda mükemmel zevklerin kapılarını aralıyorum. Yasaklardan çok hoşlanan bir kadın olmadığım için daha doğrusu kendim yasaklanmayı sevmediğim için kimseye yasaklar koymaktan hoşlanmıyorum.

Bu nedenle de beraber olduğumuz süre boyunca ilişkimiz fazlası ile eğlenceli geçiyor karşılıklı olarak haz alıyor ve mükemmel bir doyuma ulaşıyoruz hem de birlikte bir ilişkiden daha ne bekleyebilir ki insan karşılıklı memnuniyet hat safhada olunca. Bu arada ben Sevil 26 yaşında genç bir Erzurum ap travesti bayanım. Ateşli vücudumun yanı sıra taze bedenimle sizlere hizmet veriyorum. Başından da söylediğim gibi benim için yer fark etmiyor dilediğiniz her yere gelebilirim ve dilediğiniz süre içerisinde sizinle görüşebilirim siz yeter ki bana paradan haber verin.

Etiket Yok

206 Toplam Görüntülenme, 1 Gün

  

Liste Kimliği: 8965ca184f09b5a

Sorunu Bildir

Talebinizi işleme koyuyor, lütfen bekleyin.....

Bir Yanıt için “Erzurum Yeni Travesti Merve”

  1. Cins Üzerinde 23 Şubat 2024 @ 18:23

    Samimi olarak söylüyorum çok güzel ve hoş bir hatun olarak burada bulunuyor, bu kızlar çok güzel ve müthiş seksi partnerler olarak bulunuyorlar.

Cevap Bırakın

Popüler Travesti İlanları

Sold Ads