Hoşgeldiniz, visitor! [ Giriş

Ilan Verin


 

Fethiye Travesti Meral

  • Listelenmiş: 4 Aralık 2023 15:34
  • Süre sonu: 673 days, 5 hours
Fethiye Travesti Meral - Resim 1

Açıklama

Bu zamana kadar yaşadığınız bütün deneyimleri unutmanızı rica ediyorum, bu Muğla travesti olayında,. sizi kıvama gelecek ve sizi şaşırtacak bir hatun olarak bulunuyorum. Bir hal hatır sormak için bile olsa seksi bir Fethiye travesti partneri aramak ve ona gitmek size çok iyi gelecektir.

Daha önce buralara gelmemiş, ve hatta size şunu söylemek isterim ki, sadece benimle birlikte olmak niyetinde bile olsanız, her zaman yaşanılanları unutmayacak bir formül olacaktır. Kendi evinizde gibi rahat edeceğiniz, netice almak ve başarıya ihtiyacı olan bir yapıya sahip, güzel ve ölümsüz anlar yaşanacaktır. Çok çalışmamınız gerektiğini ve umursamaz bir yapıya sahip olan varlıkları hikaye ile hedefimizi tutturmak adına yapılacak olanları seçeceğiz.

Önemli olan karşılıklı olarak zevk alarak, defalarca boşalmak ve ardı sıra bakmadan eli öpülesi hatunları yaşamak adına bu işe başlayacağız. Fethiye otele gelen travestiler hakkında bu yazımızda size sunacağımız hatunların büyük bir kısmı işlerini zevk alarak yapmaları ile ün kazanmış Muğla yeni travesti hatunlardır. Fethiye kendi evinde görüşen evi yeri olan travestiler, bu yazıyı ben yazarken ellerinde telefon sizin aramanızı bekliyorlar.

  

1052 Toplam Görüntülenme, 2 Gün

  

Liste Kimliği: 810656dc54bb1095

Sorunu Bildir

Talebinizi işleme koyuyor, lütfen bekleyin.....

Bir Yanıt için “Fethiye Travesti Meral”

  1. çift Üzerinde 20 Aralık 2023 @ 22:57

    Biz çift olarak gelmek ve yeni heyecanlar yaşamak istiyoruz, böyle bir hizmetiniz varsa bildirebilir misiniz?

Cevap Bırakın

Popüler Travesti İlanları

Sold Ads