Hoşgeldiniz, visitor! [ Giriş

Ilan Verin


 

Gülnar Travesti

  • Listelenmiş: 27 Ocak 2024 11:15
  • Süre sonu: 8960 days, 8 hours
Gülnar Travesti - Resim 1

Açıklama

Hayat bir oyun değil ve bunu yaşayarak öğrenmek gerekiyor bu nedenle Mersin travesti araması yaparken, karşımıza çıkan hatunları özenle seçmemiz gerekiyor. Mersin Gülnar travestileri aşırı sempatik tavırları, erkekleri baştan çıkartıcı halleri ve yatakta sergiledikleri tavırlar ile diğer illerdeki hatunlara fark atacak özellikleri taşıyorlar.

İş bu durumda her zamanki gibi kendisine Mersin eve gelen travesti arayanlar artık sosyal medyadaki bunu doğru yazıp yazamadığıma da pek emin değilim ya da Facebook gibi sosyal medya kanallarından hatunlara bakacaklardır. Benim tavsiyem zaten böyledir uğraşmayın arkadaşım travestiler ile arkadaş olacağım diye, al gülüm ver gülüm sisteminde yapın ödemeyi bakın keyfinize. Fazlası insanı bozar ciddi diyorum, arkadaş olacağım derken bir bakmışsınız ev araba gitmiş benden demesi.

Çok değişikler ve her biri farklı bir Mersin Gülnar yeni travesti ücretleri fiyat çekiyor, hepsinde de aynı muhabbet “Anal yok, kondom şart” evet dostlar hepiniz bu dertten mustaripsiniz biliyorum. Siteye yazdığınız yorumlardan bunun farkındayım, lakin yapacak bir şey de yok, hayat böyle kabullenmek gerekiyor bazı şeyleri. Israrcı olmak alacağınız hizmetin kalitesini ciddi derecede azaltacaktır, bunu bilmenizi öneriyorum.

Etiket Yok

214 Toplam Görüntülenme, 1 Gün

  

Liste Kimliği: 51765b4ae4f16171

Sorunu Bildir

Talebinizi işleme koyuyor, lütfen bekleyin.....

Cevap Bırakın

Popüler Travesti İlanları

Sold Ads