Hoşgeldiniz, visitor! [ Giriş

Ilan Verin


 

İzmir Selçuk Travesti Melis

  • Listelenmiş: 29 Ocak 2024 13:01
  • Süre sonu: 8972 days, 8 hours
İzmir Selçuk Travesti Melis - Resim 1

Açıklama

Çok güzel bir gösteri sunulabilecek ve bu harika baş yapıt için İzmir travestileri arayan kişiler partner arayışlarında kendilerine İzmir travesti sunan bir yapıya kavuşmak için heyecan duyuyorlar. Karşı cinse karşı olan sempati neticesinde, bir varlık gösterebilmek adına İzmir Selçuk travestileri numaraları ilanları hususunda yardımcı olmak için elimden geleni yapacağım sizlere.

İlişkilerimde en iyiyi seçerek kondom kullanmadan ilişki yaşamayı Selçuk travesti olarak seviyorum. İşin içine naylon girdiği zaman ben ilişkiden hiç bir keyif alamıyorum ve ilişkiden zevk alamadığım zaman da partnerimi mutlu etme ihtimalim kesinlikle yok ne yazık ki. Benim için önemli olan ilk şey önce ben yaptığım işten zevk almalıyım ki karşımdaki insanı da mutlu edebileyim. Bu nedenle de İzmir kondomsuz travesti olarak cinsellikte tüm kural ve yasaklardan uzak, sadece haz ve seksin olduğu ateşli saatler vaat ediyorum sizlere. Tek yapmanız gereken şey beni arayıp randevu almak.

Şunu öncelikle belirtmek istiyorum, ben sizlere bu sektörde henüz çok yeni hizmet vermeye başlamış olan İzmir Selçuk yeni travesti partner olarak size sonsuz sevgilerimi iletiyorum. Başından söylediğim gibi bu sektörde henüz çok yeniyim ve yeni olmamın da bana verdiği şevkle işimi henüz severek ve isteyerek yapıyorum.

Etiket Yok

154 Toplam Görüntülenme, 1 Gün

  

Liste Kimliği: 9565b76a8b82e59

Sorunu Bildir

Talebinizi işleme koyuyor, lütfen bekleyin.....

Cevap Bırakın

Popüler Travesti İlanları

Sold Ads