Hoşgeldiniz, visitor! [ Giriş

Ilan Verin


 

Karabük Safranbolu Travesti Nefise

  • Listelenmiş: 27 Ekim 2023 19:07
  • Süre sonu: 8130 days, 10 hours
Karabük Safranbolu Travesti Nefise - Resim 1

Açıklama

Karabük travesti bayanım ismim Nefise, Aslında tam olarak Safranbolu travesti bayan şeklinde de beni arayabilirsiniz. Hem okulumu okuyorum hem de keyif alarak yaptığım bu işi gerçekleştiriyorum, zevkim gençliğim ve güzelliğimle sizlere en kaliteli hizmeti sunmak için buradayım.

Haftalarca harçlıklarından tek bir kuruş bile harcamayan ikili paralarını biriktirip internet üzerinden sipariş verdiler. Her iki gençte var gücüyle travesti Karabük bayan şeklinde durmadan çalışıyordur. Sonunda satış başlamıştı, ilk defa böyle bir işe girişmelerine rağmen oldukça başarılı sonuçlar almış hatta ve hatta ürün yetiştiremiyorlardı. Gel zaman git zaman bu ikili artık büyümüş, okullarından mezun olmuştur. Arkadaşlıkları hiç bitmeyen, Ahmet ile Ali bir şirket kurmuşlardır. Göz yaşları ile bu şirket git gide büyüyerek adını en iyi çıkış yapan iş adamları olarak ödüllendirmişlerdir. Ofislerinde bir genel müdür çalışmaktadır.

Evini bekara verme diyen genel müdürün adı Safranbolu travestileri denilince ilk akla gelen kişi yani Nefisedir. Elif oldukça bakımlı kültürlü, herkesle samimi, cana yakınlığı ile her iki patronunda gönlünü fethetmiştir. Her iki arkadaşta eliften hoşlanmaya başlamışlardır. Elif ise Ahmet beye ilgi duymaktadır. Dolayısıyla azmış bir durumda kendisine Safranbolu yeni travesti numarası arayan genç delikanlı bu durumu fark edince arkadaşı ile tartışır ve düzenleri bozulmuştur.

577 Toplam Görüntülenme, 2 Gün

  

Liste Kimliği: 230621e435e6c994

Sorunu Bildir

Talebinizi işleme koyuyor, lütfen bekleyin.....

Cevap Bırakın

Popüler Travesti İlanları

Sold Ads