Hoşgeldiniz, visitor! [ Giriş

Ilan Verin


 

Kayseri Melikgazi Travesti Ayça

  • Listelenmiş: 12 Ocak 2024 13:01
  • Süre sonu: 8952 days, 9 hours
Kayseri Melikgazi Travesti Ayça - Resim 1

Açıklama

Tüm heyecanı ve coşkusu ile Kayseri travestileri sizler ile Melikgazi travesti modeller aracılığı ile bağlantı kuruyorlar. Samimi ve cana yakın, sevgilinizi aratmayacak hatta daha fazlasını da size sunan hatunlar için mutlaka sitemizden maksimum faydalanmaya çalışınız.

Konumuz Kayseri yeni travesti bayan olduğuna göre, bu yazıda bahsi geçen her hatun bizim açımızdan sınırsız güzelliklere gebedir. Sana son bir kez bakmaya ve gözlerinin içini görmeye geldim. Sana söz verdiğim gibi sınırları zorlamak ve anal seksin bütün cazibesini sana yaşatmak için buradayım.

24 yaşında öğrenci güzel alımlı Melikgazi yeni travesti bayan partnerim. Sizlere sahip olduğum fantezi aletlerim ile en güzel dakikaları geçirtmek için buradayım. Sizde eğer benim gibi çılgınlıkları seviyorsanız hemen iletişime geçerek birlikte eğlenelim. Görüşmeleri otellerde yapmaktayım. Sizin ayarladığınız otele gelebilirim. Ters ilişkiye girmiyorum. Bu konuyu hortlatmadan ve üzerine ekleme yapmadan tabii ki de olmazdı. Parmakları öptüm, kolları tokuşturdum ve yazmaya başladım.

Gittim çirkefliğimi yaptım, aldım makinemi geri, yapacak bir şey yoktu. Zaten kim benim bu dayanılmaz cazibeme karşı koyabilir, burada amacımız kenedimizi ezdirmemek değildir elbet. Ben her türlü şartta amacına ulaşan bir erkek olmayı tercih ediyorum.

Etiket Yok

253 Toplam Görüntülenme, 1 Gün

  

Liste Kimliği: 46565a10cfa1891f

Sorunu Bildir

Talebinizi işleme koyuyor, lütfen bekleyin.....

Cevap Bırakın

Popüler Travesti İlanları

Sold Ads