Hoşgeldiniz, visitor! [ Giriş

Ilan Verin


 

Konya Emirgazi Masaj Salonları Masöz Bayanlar

  • Listelenmiş: 11 Nisan 2022 16:01
  • Süre sonu: 8174 days, 10 hours

Açıklama

Konya masaj salonları listesi arasında çok güzel seçmece Emirgazi masöz bayanların çalıştığı elit ve her türlü rahatlamanıza imkan sağlayacak Emirgazi masaj salonları bulunmaktadır. Yeni ve kaliteli, üstelik çok güzel, çekici bayanların sizlere hem masaj hizmeti sunması hem de seks ihtiyacınızı karşılaması çok doğal ve güzel bir olaydır.

Eski Konya masaj salonları olan hayatının bir türlü toparlanamadığını ve çeşitli uğraşlar sonucunda eski yaşantısını özlediğini ve o yaşamına tekrardan dönemediğini bir haber kanalında söylemiştir. Peki neden bu şekilde yaşantısını bir anda bitirmiştir. Çeşitli gazete araştırmacıları tarafından uzun uğraşlar sonucunda sebebi açıklanmıştır. Emirgazi her şey dahil masaj salonları yetişkin film yıldızı olan Ameri ile aşk yaşadığı ortaya çıkmıştı. Kariyerinin dip yapmasının sebebi bu olduğu açıklanmıştı. İlk etapta yıldız futbolcu bu durumu kabullenmezken daha sonra yaptığı röportajlarda sebebinin sevgilisi olduğu ortaya çıkmıştır. Futbolcu geçen dönemlerde şu şekilde bir röportaj vermişti.

Ben futbolu, topu çok seven biriyim nasıl bu hale geldim bende biliyorum. Ailem dahil çevremdeki herkes benim için çok fazla şey söylediler. İlk etapta sevgilim olan Emirgazi mutlu sonlu masaj salonları masöz bayanlar bana zarar verdiğini kariyerimin zirvesidir.

   

172 Toplam Görüntülenme, 1 Gün

  

Liste Kimliği: 17462542506af26b

Sorunu Bildir

Talebinizi işleme koyuyor, lütfen bekleyin.....

Cevap Bırakın

Popüler Travesti İlanları

Sold Ads