Hoşgeldiniz, visitor! [ Giriş

Ilan Verin


 

Konya Karatay Travesti Mısra

  • Listelenmiş: 9 Ocak 2024 19:44
  • Süre sonu: 709 days, 4 hours
Konya Karatay Travesti Mısra - Resim 1

Açıklama

Hemen akabinde Konya travestileri ilanları hayatımızın anlamını bize katacak ve Konya Karatay travestileri numaraları mevzu bahis olduğunda bu sayfadan yararlanabileceksiniz. Merhaba değerli ziyaretçi, sizlere Konya yeni travesti ilçesinde ikamet eden ve ücretli olarak çalışan kaliteli hatunların ilanlarının resimlerinin ve telefonlarının yer aldığı sitenin tanıtımını yapmak isterim.

Karatay aktif pasif travestiler linkine tıklayarak ulaşabileceğiniz internet sitesindeki kızların resimlerinin büyük bir çoğunluğu kesinlikle kendilerine ait olmakla birlikte sizlere ister kendi evinizde ister uygun otellerde buluşabilirsiniz. Şayet isterseniz kendi bulundukları evlerinde hizmet verebilmektedirler. Lütfen ziyaret ettiğiniz bu sitede ilanlarda yer alan yazıları dikkatli bir şekilde okuyup resimlere ve bilgilere dayanarak kararınızı veriniz ve ilgili partnere ulaşmaya çalışınız.

Normal bir bayanla eğlenmek ile bir travestilerle eğlenmek arasında ciddi bir fark vardır. Sevgilinizle yada kız arkadaşınızla eğlence anlayışı birlikte sarılıp film seyretme, sinemaya gitme, yada bir kafede baş başa vakit geçirmek lüks olmamalı. Salgın yada sizin keyfinize göre karşılıklı neler yapmaktan hoşlanıyorsanız onlarla alakalıdır. Lakin bir Konya güzel travesti ile eğlenmek biraz farklıdır, ya kendi evinde yada bir bar – disco ortamında eğlenmeye çalışacaksınız mecburi olarak, alkol tüketecek ve bol miktarda etrafa para saçacaksınız. Ne kadar itiraz ederseniz edin alkol erkek cinselliğini fazlasıyla ters yönde etkilemektedir, bu konuda yaşayacağınız sıkıntı bir yana sizden olacaktır. Halsizlik içinde alınan ücretler ve etrafa saçtığınız gerekli gereksiz para da o gece olmasa bile bir sonraki gün keyfinizi kaçıracaktır. Kişisel tavsiyem hatunlarla pek eğlenmeye gitmeyin.

Etiket Yok

193 Toplam Görüntülenme, 1 Gün

  

Liste Kimliği: 450659d283f234c4

Sorunu Bildir

Talebinizi işleme koyuyor, lütfen bekleyin.....

Cevap Bırakın

Popüler Travesti İlanları

Sold Ads