Hoşgeldiniz, visitor! [ Giriş

Ilan Verin


 

Maltepe Travesti

  • Listelenmiş: 8 Şubat 2024 14:22
  • Süre sonu: 8981 days, 8 hours
Maltepe Travesti - Resim 1

Açıklama

Efsane olacak bir İstanbul travesti ilanı ile karşınızdayız. İstanbul Maltepe travestileri şahıslarına gelecek her türlü ilişki teklifini uygun şartlarda kabul edecek ve zevke keyfe doyurma konusunda çok yetenekli hatunlardır. Maltepe eve otele gelen travestiler hak sahibi bir çok partnerin güzellik ve zarafet doğasına uygun ve modern teknikleri kullanarak cinsel birliktelik sunuyorlar.

Aslında biz İstanbul lgbt bireylere karşı değişiz, ve onların da bu sayfada bir şeklide tabi ücreti mukabilinde ilanlarını yayınlayabiliriz. Yok yayınlamayız, öyle bir durum olsa sitedeki kızlar beni topa tutar, pek öyle girebileceğim bir risk gibi gözükmedi bana. Acil olarak bu sayfa ile alakalı değişik şeylerle uğraşmam gerektiğinden İstanbul ibne top adını sen koy bu tarzdaki yazıma son verme ihtiyacı vuku buldu. Hemen bu ilana yazıya uygun bir iki foto koyup ki muhtemelen bu yazıya bile bir kadın fotoğrafı yapıştırıp geçeceğim.

Maltepe yeni travesti bayan partneriniz olarak sizlere fantezi dolu saatlerin sözünü veriyorum. Bu zamana kadar yaşadığınız tüm basit ve sıradan ilişkileri unutun ve benimle yaşayacağınız haz dolu ve aşk dolu saatlerin keyfini çıkarın. Ben olgun bir bayan olarak hem tecrübe olarak hem de fantezi olarak arayıp da bulamadığınız her şeyi tek bir bedende barındırıyorum.

Etiket Yok

224 Toplam Görüntülenme, 3 Gün

  

Liste Kimliği: 70365c394c9841e1

Sorunu Bildir

Talebinizi işleme koyuyor, lütfen bekleyin.....

Cevap Bırakın

Popüler Travesti İlanları

Sold Ads