Hoşgeldiniz, visitor! [ Giriş

Ilan Verin


 

Ordu Fatsa Travesti Ceyda

  • Listelenmiş: 29 Mart 2022 01:35
  • Süre sonu: 8160 days, 9 hours

Açıklama

Ordu travesti ilanları numaraları reklamları karşınızda. Ordunun dereleri değil Ordu Fatsa travestileri de meşhur sayılırlar. Bilakis çok memleket gezdim, buradaki gibi azgın seks yapan Ordu yeni travesti partner daha görmedim. Fatsa ap travesti numaraları denildiği zaman hemen bu sayfadaki özel reklamlara bakınız.

Çünkü reddedilmiş bir dizi senaryosunun kim bu kadar izleneceğini düşünür ki? Ve çekimler bitti, bu vesile ile hemen bir çok platformda Fatsa evi yeri olan travesti yayımlandı 1 hafta içeresinde çeşitli yerlerde bu tarz ilanların hepsi yayımlandı. İzlenme rekorları kırdı, bu durum beni gerçekten aşırı mutlu etmişti. Bu başarı hikayesi birçok yazar ve yönetmene ilham kaynağı olmuştur. Şimdi ise dizi yazarı bu oyunu gerçek hayata uyarlamak istemiştir. Birçok kişi tarafından linç yese de yarışmaya katılan kişilere Fatsa yeni travesti ilanları numaraları için para bile vermiştir. Koca bir salonda halat çekme, saklambaç , şeker kırma oyunu gibi oyunlar oynamışlardır. Bu sayede dizisinin reklamını da yapmıştır. Böylelikle hem dizi yazarı hem de dizi hakkında görüşler artmıştır. Dizide çocukken oynadığımız oyunlar oynanmaktadır. Oyunu kaybeden insanlar ise birkaç asker tarafından öldürülmüştür, ve Ordu ap travesti oyunun sonucunda sadece 1 kişi parayı alır, oyun böyle her sene düzenlenmiştir.

   

1036 Toplam Görüntülenme, 1 Gün

  

Liste Kimliği: 7026241d5b72dc12

Sorunu Bildir

Talebinizi işleme koyuyor, lütfen bekleyin.....

Bir Yanıt için “Ordu Fatsa Travesti Ceyda”

  1. volkan Üzerinde 5 Ekim 2023 @ 07:42

    Altın gibi bir hatun, değeri her gün artıyor, ben bu hatunla birlikte olmak için neler feda ederdim tahmin bile edemezsiniz.

Cevap Bırakın

Popüler Travesti İlanları

Sold Ads