Hoşgeldiniz, visitor! [ Giriş

Ilan Verin


 

Sultanhisar Travesti

  • Listelenmiş: 5 Şubat 2024 13:43
  • Süre sonu: 8969 days, 8 hours
Sultanhisar Travesti - Resim 1

Açıklama

Aydın travesti ilanları konulu içeriklerimizde ayrıcalıklı bir yere sahip olan Sultanhisar travestileri numaraları ilanları reklamları bulunuyor. Bu sitede yer alan hatunlar hem güzellik hem de yatakta verdikleri özel zevkler ile bir çok partnere fark atmaları ile ünlüdürler. Biraz yorgun biraz kırgın ama birazcık da hasta hallerimle bu yazıyı kaleme alıyorum. Bugün bir hatuna gittim, biraz hastayım ve ondan sebep ilk postada bile zorlandım, iş bu sebeple de bu mecburi yazıyı biraz erken bitirebilirim.

Bu arada arkadaşlar bazı marketlerde yılbaşı öncesi kondomlarda ciddi kampanyalar oldu. Bende bildiğin fırsatçılık ve stokçuluk yapıp en sevdiğim kaliteli markaların ultra ince prezervatiflerinden Aydın yeni travestiler ile kullanacağım ve bir müddet bana yetecek derecede aldım.

Kondom önemli bunu Sultanhisar aktif pasif travestiler ile bayanlarda da tavsiye ediyorum kullanın, bir iki derken alışırsınız. Lakin fazla ucuza kaçmayın birde geciktiricili falan girmeyin böyle şeylere. Kendine de zarar altındakine de zarar, zorlarken kalp krizi falan geçirir adam maazallah problem yani. Geçenlerde bir yanlışlıkla bilmeden kullandım oradan biliyorum.

Bir kahve koymuşum kendime, ama köpüğü ayarlayamadım, midemde kelebekler uçuşuyor. Bu yazıyı da bitirdikten sonra eve gidip play station oyun oynayacağım. Belki akşam bir keyfim yerinde olursa, çapkınlık yapmak için çıkabilirim, onun dışında dinlenme molası vereceğim. Bu gün artık yaramazlık yok, yeni kadınlarla takılmak istemek benim de hakkım lakin yapacak daha önemli işler var.

Etiket Yok

181 Toplam Görüntülenme, 1 Gün

  

Liste Kimliği: 97565c0ba45710dc

Sorunu Bildir

Talebinizi işleme koyuyor, lütfen bekleyin.....

Cevap Bırakın

Popüler Travesti İlanları

Sold Ads