Hoşgeldiniz, visitor! [ Giriş

Ilan Verin


 

Sürmene Travesti Gonca

  • Listelenmiş: 25 Ocak 2024 18:26
  • Süre sonu: 8968 days, 9 hours
Sürmene Travesti Gonca - Resim 1

Açıklama

Herkesin aradığı Trabzon travestileri çok fazla söylentiden uzakta bulunan ve Sürmene travestileri numaraları ilanları ve reklamları bulunmaktadır. Bu memleketin hatunları ve bayan olarak, bu kadar güzel olduğunu belki de hiç bir zaman öğrenemeyecektim. İyi ki de burada üniversite tutturdum ve bu güzel şehir yerleşerek sizlere Trabzon yeni travesti olarak hizmet vermekten çok mutluyum. Doğal güzelliğim ve körpecik vücudumla, gecelerinizi süslemeye, gündüzlerinize daha bir ışık saçmaya sonuna kadar talibim.

Genelde tek seans görüşme yapan bir partnerim, özellikle tik tak tek seferlik olan görüşmelerimi kendi yerimde yapıyorum. Gecelik görüşmelerde uygun şartlar sağlanırsa otel ortamında ya da güvenlikli lüks sitelere gelerek sizin yatağınızdaki yerimi alabilirim. Siz kavga etmeden hiç bir şart altında bir hesap görmeden kişilere Trabzon aktif travesti olarak sunmak bizim görevimiz olmalıdır.

Birlikte hoş vakit geçireceğimizden hiç şüphe duymadığım gibi, benimle en kısa süre içerisinde tekrar görüşmek isteyeceğinizden de asla kuşkum yok. Burada yayınladığım kendime ait olan en özel ve güzel resimlerimle önce gözünüzü doyurmak sonra da yatakta sizi en özel ve ateşli fantezilerle cinselliğe doyurmak niyetindeyim.

Etiket Yok

182 Toplam Görüntülenme, 1 Gün

  

Liste Kimliği: 85265b27bb850df2

Sorunu Bildir

Talebinizi işleme koyuyor, lütfen bekleyin.....

Cevap Bırakın

Popüler Travesti İlanları

Sold Ads