Hoşgeldiniz, visitor! [ Giriş

Ilan Verin


 

Suruç Travesti

  • Listelenmiş: 31 Ocak 2024 22:10
  • Süre sonu: 8971 days, 10 hours
Suruç Travesti - Resim 1

Açıklama

İmalı bir yaklaşım ile Şanlıurfa travesti kalitesini konuşturup, misafir edeceği bireylerin ortalığı karıştırmasına müsaade edecek bir durum yoktur. Bu hadsizlik için Şanlıurfa Suruç travestileri benim tarzımı iyi benimsemiş ve beyefendilere yakışan tarzları ile fanilikten uzak zevklere yakın olmalıdırlar.

Son zamanlarda buralarda Urfa travesti partner bayan bulmak zor olduğunu biliyorum. Hiç hesapta yoktu ihtiyaçtan vuku buldu diyerekten sektördeki boşluğu doldurmak amacıyla sizlere en güzel seks hizmetini sunmak için buradayım. Öncelikle Urfa Suruç aktif pasif travesti olan bir travesti bayan tercih ettiğinizi düşünerek kendime rahat çalışabileceğim bir ortam hazırladım. Özellikle giriş çıkışı rahat, benim tadıma bakmak için yanıma geldiğinizde size hayırdır kime geldiniz şeklinde sorular sorulmayacak bir ortam olsun istedim.

Urfa yeri olan travesti bayan olarak bunları size özel olarak hazırladığımı belirtmek istiyorum. Benim yanıma geldiğinizde Suruç masöz travesti olarak bizi kimse rahatsız edemez, özel olarak duvarlara ses yalıtımı yaptım yani beni bağırta bağırta becerebilirsiniz kimseciklerin ruhu bile duymaz. Kusuruma bakmayın yazıyı yarım bırakıp bir hatunun yanına gitmem gerekti, beni bilen bilir kızlar çağırınca asla hayır diyemem. Neyse değerli arkadaşlar şu an için mevcut durumda bu sitede bir partner bulunmamaktadır.

Etiket Yok

168 Toplam Görüntülenme, 1 Gün

  

Liste Kimliği: 69465ba99a6e2aa4

Sorunu Bildir

Talebinizi işleme koyuyor, lütfen bekleyin.....

Cevap Bırakın

Popüler Travesti İlanları

Sold Ads