Hoşgeldiniz, visitor! [ Giriş

Ilan Verin


 

Yozgat Akdağmadeni Travesti Songül

  • Listelenmiş: 16 Mayıs 2022 19:13
  • Süre sonu: 8209 days, 10 hours

Açıklama

Farklı tatlar ve lezzetler sunan Yozgat travesti sitesi tanımlamasında sizlerin karşısına sunacağım ilk hatun Akdağmadeni travesti Songül hanım olacaktır. Kendisi seksi çok seven yapısı ve Yozgat Akdağmadeni ap travesti olarak her türlü fanteziyi gerçekleştirebiliyor olması ile, farklı çevrelere yeni bedenleri tanıtıyor. Yozgat Akdağmadeni ap aktif pasif cd gay lgbt trans numaraları ilanları ve reklamları hususunda bizleri aydınlatıcı bir yaklaşım sunan hatunları seviyoruz.

Bakışlarıma kapılıp gittiğinizde, beni gördüğünüz anda yatağa atıp, tadıma bakmak isteyeceksiniz. Bu nedenle aklınız fikriniz sadece seks yapmak olacak, çünkü o kadar cazibeli bir azgın hatun olarak benimle birlikteyken başka şey düşünmeniz neredeyse imkansızdır.

Yıllardır kadın cinayetleri üzerinde birçok cezalandırmalar, birçok kararlar alınmaya çalışıldı. Ancak maalesef hiçbir şekilde bir cezai yaptırım olmadı. Şimdi ise yine bir magandanın kurbanı olan bir kadının cinayetini anlatacağım. Geçtiğimiz günlerde sokak ortasında vahşice öldürülen bir kadının hikayesidir dinleyeceğiniz vaka. Olay, sabah saatlerinde meydana geldi, Bir çok Akdağmadeni yeni ucuz sınırsız güzel kaliteli travesti temizlik personeli olarak çalışan bu hatun, sabah işe gittiği sırada boşanma aşamasında olduğu ve iki yıldır ayrı yaşadığı öğrenilen eşi tarafından sokak ortasında av tüfeği ile vuruldu.

Benim de istediğim şey zaten sizin Akdağmadeni evi yeri olan kendi evinde görüşen travestiler için sürekli seks yapmayı arzu eden azgın bir erkek olmanız. Ben böyle seviyorum çünkü ben de en az sizin kadar azgın ve yüksek şehvet duyguları olan bir travesti partnerim. Bu libidoyla yaşamak gerçekten zor oluyor diyebilirim, gelin birde benim ne çektiğimi görünüz.

 

334 Toplam Görüntülenme, 1 Gün

  

Liste Kimliği: 73162827586c2bf2

Sorunu Bildir

Talebinizi işleme koyuyor, lütfen bekleyin.....

Cevap Bırakın

Popüler Travesti İlanları

Sold Ads