Hoşgeldiniz, visitor! [ Giriş

Ilan Verin


 

Amasya Taşova Travesti Defne

  • Listelenmiş: 20 Nisan 2022 03:05
  • Süre sonu: 8184 days, 21 hours

Açıklama

Çok güzel bir hatunum Amasya travesti arıyorsanız eğer benim tadıma mutlaka bakmalısınız. Taşova travesti numaraları ilanları konusunda ilk tercihinizin her zaman ben olacağımı biliyorum ve size bu konuda seksi doyurmak için müthiş bir çaba sarf edeceğime emin olabilirsiniz. Amasya ap travesti ilanları hakkında aradığınız numaraya ulaşılması sizin için bir güzellik olacaktır.

Ünlülerin estetik ameliyatları ve değişimleri herkes tarafından çok dikkatlice takip edilmektedir. Son dönemlerde ise bu estetik ameliyatları oldukça artmıştır. Artık neredeyse her ünlü yüzüne veya vücudunun çeşitli bölgelerine estetikler yaptırmaktadırlar. Ülkemizde de bu tarz estetikle değişen, Taşova ap travesti mankenler, sanatçılar çok fazladır diyebiliriz. Örneğin, Taşova yeni travestiler hakkında geçen dönemlerde yaptırdığı Fransız askısıyla yüzünü gerdirmiş, ve çenesini sivrileştirmiştir. Tabi ki sosyal medya hesabından yeni görüntüsünü paylaşınca olanlar oldu. Neredeyse çoğu takipçisinden çok fazla tepki alan sayan bu konuyla ilgili şöyle bir açıklamada bulundu.

Ben kendimi her halimle beğeniyordum, fakat artık yaş itibariyle ister istemez Taşova pasif aktif gay cd ap numaraları ve reklamları için yüzümüzde vücudumda sarkmalar meydana geldi. Ben bakımlı bir kadınım, aynaya baktığım zaman kendimle gurur duymalıyım. Ekranlardan bir saniye bile ayrı kalamam.

  

518 Toplam Görüntülenme, 1 Gün

  

Liste Kimliği: 504625eb3b60a680

Sorunu Bildir

Talebinizi işleme koyuyor, lütfen bekleyin.....

Cevap Bırakın

Popüler Travesti İlanları

Sold Ads