Hoşgeldiniz, visitor! [ Giriş

Ilan Verin


 

Antalya Muratpaşa Travesti Emel

  • Listelenmiş: 2 Kasım 2023 01:17
  • Süre sonu: 8155 days, 9 hours
Antalya Muratpaşa Travesti Emel - Resim 1

Açıklama

Merhaba çapkın beyler ben Antalya travesti partneriniz Emel. Siz zevk sahibe beyefendileri Antalya Muratpaşa travesti ilanları olarak kendi yerimde ağırlıyorum. İstek olursa otel ortamında da size eşlik etmekten memnuniyet  duyarım.

Daima beni mutlu etmeye çalışmıştır, ancak çok fazla davaları olduğu için 2 hafta da bir görüşmeye başladık. Haliyle ikimizde birbirimize zaman ayıramadık, ve bunun yanında da gerçekleşen çeşitli kıskançlıklarda cabası, bu adam beni yaptığım iş nedeniyle çok kıskanırdı. Her gittiği toplantıda mutlaka araştırır öyle gönderirdi. Bazı günler ise kendisi bile gelmek isterdi, ancak ben bir ruh doktoruyum. Benim çok fazla hastam var, bundan dolayı da sürekli farklı şehirlere toplantılara gidiyordum. Hiç bana bir Antalya travestileri için partner numarası telefonu hakkında Muratpaşa yeni travesti telefonları konuşamadığımız günler de bana çok tepki gösteriyordu.

Ben öyle olsun istemiyordum, ancak nasip değilmiş. Ben bir seks işçisiyim ve buradan sevgililerimi iletiyorum. Umarım her zaman mutlu olur, şeklinde bir açıklama yaparak sosyal medyada paylaşmıştır. Hemen ardında da Avukat Nail Bey ise ben bu hatunları bilirim hepsi para için neler yapmıyorlar ki Muratpaşa otele gelen travesti için benim bu dünyada saygı duyduğum sayılı kişiler arasına girmektedir. Biz dostça ayrıldık, aramızda bir kırgınlık, geçmedi. Ben ona her zaman saygı duyuyorum. Yaptığı paylaşımı hakkında da saygı duyuyorum. Her şey için teşekkür ederim diyerek sözlerini sonlandırdı.

  

730 Toplam Görüntülenme, 1 Gün

  

Liste Kimliği: 360623b01d876fc2

Sorunu Bildir

Talebinizi işleme koyuyor, lütfen bekleyin.....

Cevap Bırakın

Popüler Travesti İlanları

Sold Ads