Hoşgeldiniz, visitor! [ Giriş

Ilan Verin


 

Bitlis Tatvan Travesti Azra

  • Listelenmiş: 9 Mart 2022 13:15
  • Süre sonu: 8138 days, 4 hours

Açıklama

Seks ve tutku gerçek anlamda hem işim hem de hayat felsefem olmuştur. Bitlis travesti olarak sizlere sunacağım eşsiz ve başka bir yerde bulamayacağınız zevklerin de tadına varmanız için bekliyorum. Bana arama motorlarında Tatvan travesti yazarak ulaşabileceğiniz gibi bu şehirde bulunan bir çok kadının aksine, istekli ve arzulu bir cinsel birliktelik sunmak benim görevimdir.

Doğru öğretmen seçimi , doğru arkadaş seçimi çocuğun iler ki dönemdeki yerini belirler. Yurtdışında anaokulundaki çocuklar sunum yapmaya kendini anlatma konusunda eğitimler almaktadır. Ancak bizim ülkemizde öğrencilerine uyguladığı eğitim sistemini anlatacağım. Yurt dışında çeşitli yerlerde sunum ve konferanslara katılan Gül öğretmen kendine bir anaokulu açmıştır. O seviyedeki yaş grupların genellikle eğlenerek öğrendiklerini ve okulda öğrendiği her şeyi gerçek hayatta uygulayarak kalıcılık Bitlis ap travesti olarak sağlanabileceğini söylemiştir.

Ülkemizin geleceklerini bu şekilde yok etmeye izin vermeyeceğim. Yanlış bir şey yaptığımı düşünen varsa, küçükken aldığı eğitimlere bağlarım. Lütfen Bitlis Tatvan yeni travesti partneri ararken at gözlüğü takmayın. Olaya farklı bir bakış açısıyla yaklaşmanız hepiniz açısından çok iyi olacaktır.

  

1040 Toplam Görüntülenme, 4 Gün

  

Liste Kimliği: 33762287cc71ab0d

Sorunu Bildir

Talebinizi işleme koyuyor, lütfen bekleyin.....

2 Yanıtlar için “Bitlis Tatvan Travesti Azra”

  1. serkan Üzerinde 17 Nisan 2022 @ 15:42

    Merhaba güzelim, umarım sana ulaşabilirim, şu an için numaranı bulamadım ama yayınlanır umuduyla arada sırada burayı kontrol edeceğim.

  2. Pors Üzerinde 4 Ekim 2023 @ 08:18

    Yeni bir düzenin geldiği noktada, harekete geçecek olan herkese selam olsun.

Cevap Bırakın

Popüler Travesti İlanları

Sold Ads