Hoşgeldiniz, visitor! [ Giriş

Ilan Verin


 

Seyitgazi Travesti

  • Listelenmiş: 27 Ocak 2024 10:16
  • Süre sonu: 8960 days, 9 hours
Seyitgazi Travesti - Resim 1

Açıklama

İlk bakışta aşık olacağınız, hem güzelliği ile ayrıca yataktaki maharetleri ile fark yaratan Eskişehir travestileri hakkında yazımızı okumanızı tavsiye ediyorum. Biraz daha geriden bakacak olursak, gözlerimizin bayram edeceği bir Eskişehir Seyitgazi travestileri doyumsuz tavırları ile ön plana çıkmaktadırlar.

Sadece bir Eskişehir pasif travesti değil, gerçek bayan kıvamında ve aynı zamanda bir arkadaş bir dost ve sırdaş olacağım sizlere. Benimle iken yatağımda ne yaşanırsa yaşansın hepsi aramızda kalacaktır. Benim yatağımda olanlar burada kalır ve ikimiz için de arada bir akılımıza geldikçe iç çekeceğimiz bir tebessüm olarak zihnimizdeki yerini korur. İlaç içmek istemeyen çocuklar gibi hareket eden ve yaşantısını kabullenip her bir seçeneği düşünen siz değerli arkadaşlar için yazılması gereken her şeyi burada belirttiğimi düşünüyorum.

İtiraf edin yukarıda çok güzel saçmaladım ama bir şeyler yazmak da gerekiyor sonuçta. Aslında bir erkeğin bir Seyitgazi otele gelen travesti kadından dostluk beklemesinin ya da bu tarzda bir muhabbete girmesinin tek bir sebebi olabilir, o da bedava sekstir. Ne yapacağız bir eskort kadınla dost olup onun müşterileriyle yaşadığı seks deneyimlerinin sırdaşlığını mı yapacağız.

Etiket Yok

215 Toplam Görüntülenme, 1 Gün

  

Liste Kimliği: 45865b4ab028a39b

Sorunu Bildir

Talebinizi işleme koyuyor, lütfen bekleyin.....

Cevap Bırakın

Popüler Travesti İlanları

Sold Ads