Hoşgeldiniz, visitor! [ Giriş

Ilan Verin


 

Çankırı Çerkeş Travesti Gülperi

  • Listelenmiş: 19 Kasım 2023 13:36
  • Süre sonu: 8210 days, 4 hours
Çankırı Çerkeş Travesti Gülperi - Resim 1

Açıklama

Çok azgın bir hatunum ve Çankırı travesti partner olarak sizlere hak ettiğiniz ve özlemini duyduğunuz seksi Çerkeş travesti numarası olarak sonuna kadar yaşatmaya kararlıyım. Bu vesile ile birlikte hayalleri gerçeğe dönüştürme umudu ile Çankırı Çerkeş yeni travestiler bayan hizmetini sizlere getirmeye karar verdim.

Arabada uzuna sohbetler edilerek nerdeyse her gün buluşmuşlardır. Bu güzel aşkın her şeyde olduğu gibi bir sonu olmuştur. Ceviz kabuğunu doldurmayacak bir sebepten dolayı ayrılan bu çift kızın hamile olduğunu, ve tam tamına üç aylık olduğunu bilmiyorlardır. Arada üç ay geçtikten sonra Çerkeş kendi evinde görüşen travestiler bayan hastaneye gitmeye karar verdi. Sonuçlarda hamile olduğu tespit edildi, saatlerce yataktan çıkmayan bu kızcağız çocuğa haber vermek istedi. Ancak elemanın şirketine iş için başvuru yapmak istemiştir.

Bu garip hikaye nereye varacak bilmiyorum, artık içinde büyüyen canlıyı, aldıramazdı, ama babasında söylemesi gerekiyordu. Muhtemelen gördüğü tek yol buydu, işe alım esnasında bir aletin ulan nasıl geldik buralara anlamadım ama, saçlarına dolanması sonucunda boğularak can verdi. Bunu duyan gören herkes aşağı inmiştir. Eski sevgilisini yerde gören adam gözlerine inanamayarak gözyaşlarını tutamamıştır. Sizlere bu hikayede bir Çerkeş eve gelen travesti bayan hikayesi anlatmaya çalıştım ama her zamanki gibi yine beceremedim.

   

384 Toplam Görüntülenme, 2 Gün

  

Liste Kimliği: 134628768eff0a63

Sorunu Bildir

Talebinizi işleme koyuyor, lütfen bekleyin.....

Bir Yanıt için “Çankırı Çerkeş Travesti Gülperi”

  1. Derya Üzerinde 21 Aralık 2023 @ 02:28

    Sen benim tadım tuzum ve ilk göz ağrım olarak bulunuyor, kilit açmak için geldim ve içeri girdim.

Cevap Bırakın

Popüler Travesti İlanları

Sold Ads