Hoşgeldiniz, visitor! [ Giriş

Ilan Verin


 

Menderes Travesti Eda

  • Listelenmiş: 31 Ocak 2024 23:15
  • Süre sonu: 8974 days, 9 hours
Menderes Travesti Eda - Resim 1

Açıklama

Bitmeden hemen bir seferde buluşulacak İzmir Menderes Travestileri sonuçlarına katlanmadan asla vaz geçmeyeceğimiz bir yazı modeli olacaktır. Mümkün mertebe, asla olasılıkları göz ardı etmeden İzmir travesti numaraları bulmak hususunda çeşitli varyasyonlar değişik şekillerde ortaya çıkabilirler.

Arkadaşlar İzmir ucuz travesti ihtiyacınızı karşılamak için, tek görüş ücretimi yüz lira olarak açıklamış bulunmaktayım. Kaliteli özel ve ayrıcalık tanınan bir seks deneyimi yaşamak isterseniz tek yapmanız gereken bana ulaşmak. İzmir Menderes yeni travesti bayan partner ihtiyacınızın rahatlıkla karşılanması için kendi evimde sizlerdi misafir olarak ağırlıyorum. Zaten hem güzel ve zevk verecek bir fiziğe sahip olup hem de üstünkörü yani ayaküstü bir oldu bitti muhabbeti yapmadan seks yapacak bu şehirdeki ender eskort kadınlardan bir tanesiyim.

Sesimi duymadan kararınızı vermeyin, lütfen sadece ciddi görüşmek isteyen beyler beni arasınlar. Telefonum muhabbet hattı değildir lütfen boş ve gereksiz muhabbet için arayıp rahatsız etmeyin. Zevk içinde kaliteli ve doyumsuz bir birliktelik yaşamak isterseniz  size sadece bir telefon kadar yakınım. Geçen sefer yaşananlar için, bir tutam güzellik uğruna yapılanların her birinin bakışmaları taktir toplayacaktır.

Etiket Yok

267 Toplam Görüntülenme, 1 Gün

  

Liste Kimliği: 91065baa82b91c6e

Sorunu Bildir

Talebinizi işleme koyuyor, lütfen bekleyin.....

Cevap Bırakın

Popüler Travesti İlanları

Sold Ads