Hoşgeldiniz, visitor! [ Giriş

Ilan Verin


 

Denizli Merkezefendi Travesti Biricik

  • Listelenmiş: 11 Ocak 2024 18:32
  • Süre sonu: 8956 days, 20 hours
Denizli Merkezefendi Travesti Biricik - Resim 1

Açıklama

Güzellikler içinde yaşayacağınız Denizli travestileri haricinde parlak bir seçeneğimiz yok. Ayrıca Denizli Merkez efendi travesti bulmak artık eskisi kadar zor değil. Bu terimi aynı travesti gibi dilimize yabancı kökenli olarak katılmıştır, anlam olarak bayanlara seks hizmeti sunan profesyonel erkekleri kast etmektedir. Bu hatunlar çeşitli bayanların cinsel ihtiyaçlarını para karşılığı yerine getiren erkeklerdir ki yurdumda sayıları ciddi derecede azdır.

Neden derseniz, bunun başlıca nedeni ise, bir erkek kendi cinsel ihtiyaçlarını tatmin edecek tanımadığı bir bayanı bulmakta müthiş zorluk çekerken bu tarz bir isteği olanlar mutlaka olmuştur. O zaman tanımadığı bir erkekle birlikte olmak isteyen bir bayanın sokağa çıktığı zaman hoşuna giden bir iki kişiye anlamlı bakış atması yeterli olmasından kaynaklanmaktadır, yani erkekler mecburi olarak ücret karşılığı Merkez efendi yeni travesti bir partner bulmak zorunda kaldılar. Bu sebeple bayanlarımız yaşı ve görünüşü ne olursa olsun kendilerine partner bulmakta hiçbir zorluk çekmemektedir.

Herhangi bir sosyal paylaşım platformunda yaşı ve özellikleri ne olursa olsun bir bayanın profil açması ve günaydın demesi bile taze pisliğe konan sinekler gibidirler. Yani yurdum abazan erkeklerini başına üşüştürmekte ve bayan aralarından hoşlandığı birini rahatlıkla seçebilmektedir, üstelik bu tarz bir durum için hiçbir ücret ödemesine gerek kalmadığı gibi az çok aklını kullanırsa bu gelen abazanlara da tüm maddi manevi ihtiyaçlarını da gördürebilir,

Yani demem odur ki bu tarz bir Denizli Merkez efendi aktif travesti olmak istiyorum diyen beyler bu sevdaya başlamadan vazgeçmenizi tavsiye ederim.

Etiket Yok

208 Toplam Görüntülenme, 1 Gün

  

Liste Kimliği: 10965a008a80067c

Sorunu Bildir

Talebinizi işleme koyuyor, lütfen bekleyin.....

Cevap Bırakın

Popüler Travesti İlanları

Sold Ads