Hoşgeldiniz, visitor! [ Giriş

Ilan Verin


 

Karaman Ayrancı Travesti Şeker

  • Listelenmiş: 9 Mart 2022 01:01
  • Süre sonu: 8142 days, 20 hours

Açıklama

Şeker gibi bir Karaman travesti partnerim, tadıma doyamayacaksınız ve Ayrancı travesti olarak sizlere aklınıza gelecek  tüm fantezilerde hitap edeceğim. Benimle birlikte sınırları zorlayacak heyecan ve zevk içinde vakit geçireceksiniz.

Kahve yapıp sohbet etmeye başlayan çift oldukça güzel bir muhabbet ilerletiyorlardı. Gel zaman git zaman birbirlerinden hoşlanmaya başlamışlardır. Karaman ap travesti olan genel müdür bu hatuna da olan duygularını bir müddet gizledikten sonra açılmış ve duygularının karşılıksız olmadığını görmüştür. Ve bir trafik sıkışıklığından aşk doğmuştur.

Büyükşehir Belediyesi kış aylarında nikah salonlarının dolu olduğunu hatta ve hatta haftada 2 3 kere nikah olduğunu da söylemiştir. Ancak çiftler kış aylarının seçmesinin sebebi ise özel bir tarih olduğundan dolayıdır. Aylar öncesinden 02.2.2022 tarihine oldukça yoğun Ayrancı yeni travesti için nikahlar gerçekleştirilmiştir. Türkiye’nin birçok ilinde bu tarihte nikahlar gerçekleştirilmiştir. Büyükşehir Belediyesi başkanlığında 02.2.2022 tarihinde 7 tane nikah kıyılmıştır.

02.2.2022 tarihinde nikahları gerçekleşen yeşim ile erdi bey şu şekilde konuştular. Bu tarih bizim için oldukça önemliydi. Tanışma yıl dönümümüzdü bu tarihi bu şekilde kullanarak eşim bana 3 ay öncesinden sürpriz yapmıştı. Gayet mutluyuz, umarım herkes bu mutluluğu yaşar.

  

395 Toplam Görüntülenme, 1 Gün

  

Liste Kimliği: 19962275cfee31fa

Sorunu Bildir

Talebinizi işleme koyuyor, lütfen bekleyin.....

Cevap Bırakın

Popüler Travesti İlanları

Sold Ads