Hoşgeldiniz, visitor! [ Giriş

Ilan Verin


 

Konyaaltı Travesti Feride

  • Listelenmiş: 14 Ekim 2023 19:39
  • Süre sonu: 621 days, 10 hours
Konyaaltı Travesti Feride - Resim 1

Açıklama

Herkese selam ben Antalya Konyaaltı travesti partneriniz Feride. Kusursuz zamanların en dolu anlarını benim yatağımda yaşayacağınıza emin olabilirsiniz. Hayata yeni bir pencereden bakarak müşterilerinin keyfini düşünen bir yapıya sahip olduğumdan, benden en büyük randımanı alacağınıza emin olabilirsiniz.

Sen kendine daha önce tadına bakmadığın bir Konyaaltı yeni travesti model arıyorsan eğer, havaların bu kadar güzel olduğu bu zamanlarda panik yapmaya gerek yok. Benim kadar güzelini bulamayacağınızı biliyorsunuz, ve bunu hak ederek yerleşmiş ve seks konusunda bir çok değişik pozisyona girmesini seven bir yapıya sahibim. Konuyu kapatmadan önce senin anlamayacağın ve gönül koymamıza neden olacak bir kısır döngüye girmiş durumdayız.

Göreceksin sen ve bir bakıma şükranlarını sunacağın, hayatın anlamını tekrar bulacağın ve bütün bu olayların üstüne zevki aniden senin içinden geçme isteğimi bastırmasını umuyorum. Bant şakasını yapacağı ve ikincisini beklemeden tek posta giderek bu zevkleri yaşayacağını zanneden hatunlar, bir dernek kurarak bu isteklerini yerine getirmeye çalıştılar. Bu gün biraz uykusuz olduğumdan daha fazla yazı yazmak istemiyorum, anlayış gösterirseniz sevinirim.

 

652 Toplam Görüntülenme, 1 Gün

  

Liste Kimliği: 24365292ff4d2d61

Sorunu Bildir

Talebinizi işleme koyuyor, lütfen bekleyin.....

Cevap Bırakın

Popüler Travesti İlanları

Sold Ads